03680, м. Київ, вул. Якутська, 8.
тел.: (044) 50-00-597, (050) 49-90-979
факс: (044) 50-00-596
office@innwave.com
  Logo Innwave
Logo delixi
Новини Каталог продукції Координати Про компанію Думки та огляди
Поиск
Забудьте про стереотипи та заощаджуйте гроші Технічний директор ТОВ «ВВН Промсервіс» Лінець В.І.

Неприємність зазирнула до оселі несподівано Менеджер по рекламе ДП СВ Альтера-Вінниця, Мирончак Л. Л.

Забудьте про стереотипи та заощаджуйте гроші

На сьогоднішній день на ринку електротехнічної продукції є безліч електротехнічних матеріалів і компонентів різних фірм-виробників. Для кінцевого споживача вибір електротехнічного устаткування часто стає складним завданням. Адже під час вирішення виробничих завдань — електропостачання виробничого устаткування, освітлення тощо — з'являється дилема "ціна/якість". Розібратися в ринковому різноманітті досить непросто, враховуючи те, що останнім часом на ринку з'явилося багато нових фірм–виробників, однотипна продукція яких відрізняється широкою лінійкою цін. Але не завжди досить низька ціна говорить про погану якість продукції. Адже продукція відомих, або, як кажуть на ринковому сленгу, «розкручених» фірм, часто досить дорога, оскільки частина ціни становить доплату за «марку». Нові фірми представляють свою продукцію на ринку України за набагато нижчими цінами, але це не означає, що їхня продукція набагато гірша за якістю.

Нещодавно на електротехнічному ринку України з'явилася електротехнічна продукція під торговою маркою DELIXI. Асортименти продукції надзвичайно широкий. Це кілька тисяч найменувань. В основному асортимент представленої продукції розрахований на промислове споживання, але більшість продукції може застосовуватися й у побуті. Асортимент продукції компанії DELIXI складає обладнання для мереж низької та середньої напруги, низьковольтна комутаційна апаратура, контрольно-вимірювальні прилади та датчики, промисловий електропривод та багато іншого.

Розглянемо докладніше кожну групу електротехнічної продукції. Наприклад, група: «Обладнання для мереж низької та середньої напруги» містить у своєму асортименті стабілізатори напруги, пристрої компенсації реактивної енергії та компоненти до них, перетворювачі напруги, ізолятори, запобіжники, сигнальну арматуру, вольтметри, амперметри, лічильники активної та реактивної електроенергії, таймери та реле часу, а також багато іншого.

Особливу увагу хочеться загострити на стабілізаторах напруги. Враховуючи дуже низьку якість електроенергії, що постачається споживачеві енергопостачальними організаціями (особливо у сільській місцевості), використання стабілізаторів стає дуже актуальним. Адже зараз багато споживачів використовують дуже дорогу апаратуру як у побуті (комп'ютери, холодильники, пральні машини, відео- та аудіоапаратуру, опалювальні котли та багато іншого), так і на виробництві (верстати з промисловими контролерами, комп'ютерні мережі, високоточний електропривод тощо), яке потребує якісного електроживлення. Різкі перепади напруги в мережі, часто ведуть до поломок апаратури, збоїв у програмах, порушень технологічного процесу, виробництва бракованої продукції і т.д., а найголовніше — до величезних збитків, бо ремонт високотехнологічного обладнання або відновлення програмного забезпечення «задоволення» дешевих, та плюс простої. Тому практично єдиним і не дорогим захистом дорогого обладнання є стабілізатори напруги.

Асортимент стабілізаторів задовольнить запити найвибагливішого споживача. Адже градація потужності становить від 0,5 KVA до 2000 KVA, а технічні характеристики — від простих трансформаторних, до електронних (з мікроконтролером), тиристорних, з високою швидкістю реакції (менше 0,1 сек.), як однофазних, так і трифазних, із захистом від перекосу фаз. Головними перевагами стабілізаторів, порівняно з іншими фірмами виробниками, є: низька ціна, високий ступінь надійності, тривалий термін служби з мінімальними витратами на техобслуговування, чиста синусоїда на виході, а також установка та експлуатація, що не потребує спеціально підготовлених фахівців. Також актуальним на сьогодні є завдання компенсації реактивної потужності. При правильному доборі компенсуючих конденсаторних установок і (за умови цілодобового виробництва) переходу на багато тарифний розрахунок з енергопостачальними організаціями можна досягти значної економії коштів при оплаті споживаної електроенергії.

Компанія DELIXI представляє широкий асортимент всіх необхідних установок та компонентів до них для вирішення питань щодо економії коштів за оплату електроенергії. Надійні та прості в експлуатації контролери конденсаторних установок, компактні, потужні та не дорогі конденсатори та комутаційна апаратура у поєднанні з електронними багатотарифними лічильниками електроенергії та вимірювальними приладами (вольтметри, амперметри, ватметри), дають можливість отримати швидкий економічний ефект. Завдяки порівняно низькій вартості та високій надійності, обліково-компенсаційна апаратура окупається за кілька місяців і надалі приносить дохід. Адже заощаджені гроші – це зароблені гроші.

Розглянемо ще одну групу товарів DELIXI, куди входить різноманітна комутаційна апаратура, а саме: автоматичні вимикачі, магнітні контактори, всілякі перемикачі, електромагнітні реле, реле часу та програмовані таймери. Порівняємо, наприклад магнітні контактори DELIXI та магнітні контактори відомих європейських фірм щодо ціна – якість. Магнітний контактор європейських фірм має середню ціну 105,97 грн. та наступні технічні характеристики: Іnom AC3 — 9A; АС1 — 16А; потужність Pnom -4квт, що підключається; максимальна частота комутації 3600 циклів/год; Електричний ресурс – 500 тисяч циклів. Магнітний контактор DELIXI, СDC 17-9... має ціну 42,69 грн. і наступні технічні характеристики: Іnom AC3 — 9A, АС1 — 20А; потужність Pnom — 4квт, що підключається, максимальна частота комутації — 1800 циклів/год; електричний ресурс — 300 тисяч циклів. На перший погляд може здатися, що швидкодія та електричний ресурс європейського магнітного контактора вдвічі вищі, але подивимося на це з іншого боку. Підрахуємо вартість одного циклу: для європейського 105,97 грн.: 500000 циклів = 0,000212 коп., для DELIXI 42,69 грн.: 300000 циклів = 0,000142 коп., різниця 0,000212-0,00014 00007 коп., множимо цю різницю на електричний ресурс DELIXI 0,00007х 300000 = 21 коп. і виявляється, що купуючи один магнітний контактор DELIXI ми заощаджуємо (з огляду на показник ціна-якість) 21 коп. Звідси можна зробити висновок, що для обладнання, де не потрібна висока швидкодія (до 500 циклів на годину), можна застосовувати магнітні контактори DELIXI без шкоди для якості та з помітною економією. Та ж ситуація буде і з іншою апаратурою, що комутує, якщо ми проведемо подібні розрахунки. У читача може виникнути закономірне запитання: «Чому все-таки ціна китайських виробів нижча?». Все пояснюється просто. Якщо ми порівняємо вартість робочої сили в Європі та Китаї, то це питання втрачає сенс при всіх інших рівних витратах на сучасну сировину та передові технології.

Компанія DELIXI (повна назва DELIXI Group Imp & Exp. Co.LTD) об'єднує в собі кілька заводів-виробників сучасної електротехнічної продукції, що виготовляється на сучасному обладнанні із застосуванням сучасної високоякісної сировини та передових технологій. Продукція компанії DELIXI відповідає міжнародним стандартам ISO9001-2000; ISO14001-1996, сертифікована в Україні та відповідає всім ГОСТам та ДСТУ. Компанія DELIXI бере активну участь у космічній програмі Китаю, постачає свою продукцію до країн Європи, Азії та Південної Америки. Декілька останніх років Росія також є великим споживачем продукції компанії DELIXI. Детальну інформацію про компанію можна отримати на сайті www.delixi.com. або на сайті українського представника – www.delixi.com.ua

Зі сказаного вище можна зробити висновок: «Не все, що китайське – погане» і відмовитися від стереотипу «Китайське – означає погане».

Багато українських споживачів, як приватних, так і промислових, вже оцінили продукцію DELIXI, яка потребує малих витрат і водночас надійно працює. На багатьох великих і малих підприємствах успішно працює комутаційна апаратура, контрольно-вимірювальні прилади, стабілізатори напруги та багато іншого. Всі споживачі продукції Delixi успішно працюють, забезпечуючи обладнання якісним та надійним електроживленням, враховуючи та заощаджуючи електроенергію. А також завдяки забезпеченню надійної комутації та захисту силового та слаботочного обладнання, та контролю технологічних процесів, одержують відчутну економію коштів.

На закінчення хотілося б додати, що обладнання DELIXI можна віднести до економ-категорії, що особливо актуально для підприємств з малим і середнім оборотним капіталом, ресурси яких не завжди дозволяють придбати дорогу і модну електропродукцію.

Компанія DELIXI дозволяє вирішити як інженерну, так і економічну складові у питаннях забезпечення виробництва якісним та надійним електроживленням та розподілом електроенергії.

Технічний директор ТОВ «ВВН Промсервіс» Лінець В.І.

Неприємність зазирнула до оселі несподівано

Вранці 8 липня 2007 року в багатьох жителів двох вінницьких вулиць — Тімірязєва і Стеценко — погоріла вся ввімкнута побутова техніка. Протягом декількох годин поспіль в електромережі було зафіксовано напругу в 372-374 вольти. Вже ввечері були зібрані заяви від жителів на компенсацію збитків. Але, на жаль, домогтися отримання компенсації можливо тільки в судовому порядку, і це не так легко.

На сьогоднішній день існує надійний захист від такого безладдя — це стабілізатори напруги DELIXI (потужність від 0,5 до 100 кВА)

Стабілізатори напруги – апарати для автоматичної підтримки в мережі споживача напруги 220 вольт +3%: піднімуть понижену та понизять підвищену напругу, вимкнуть електроживлення при аварійному підвищенні чи пониженні вхідної напруги.

Є два варіанти використання таких стабілізаторів:

  1. cтабілізатор встановлюється на всю потужність, яка є в будинку;
  2. до стабілізатора підключається 2-3 найменш захищених електроприлади.

Не менш важливо підібрати тип стабілізатора. Є два основних типи: ступеневий та електромеханічний. Стабілізатори марки DELIXI відносяться до електромеханічного типу. Це означає, що основу схеми складає регулювальний автотрансформатор, котрий підключається в первинну обмотку вольтодобавочного трансформатора. Вторинна обмотка підключається в розрив фази мережі. Контроль вихідної напруги відбувається постійно, і при відхиленні його від номіналу змінюється характеристика автотрансформатора. Дана схема дозволяє плавно регулювати напругу без розриву фази і без спотворення синусоїди (що дуже важливо для точної електронної техніки). Стабілізатори доволі компактні та придатні для будь-якого типу навантаження. Серед переваг стабілізаторів такого типу можна виділити в декілька разів більший робочий ресурс на відміну від коректорів напруги на електронних ключах та реле (ступеневі стабілізатори), високу точність утримання вихідної напруги, відсутність завад і спотворень синусоїди, відмінну навантажувальну здатність, широкий діапазон корекції 150-250 В і потужності. Придбавши наш стабілізатор, ви отримуєте не тільки стабілізоване живлення, але й захист від коротких замикань, перевантажень тощо. Стабілізатори марки DELIXI мають передпускову затримку включення, що дуже важливо для холодильників та компресорів.

Менеджер з реклами ДП СВ Альтера-Вінниця, Мирончак Л. Л.

Перейти на сайт офіційного дистрибьютора Delixi - Інвейв - http://innwave.com/
innwave elim powerset
© Інвейв, 2018